HAKKIMIZDA

[fancy_heading h1=”0″ title=”Biz Kimiz ?”][/fancy_heading]

Sun Bağlantı Elemanları, 2012 yılında özellikle pullar ( Düz, Konik, Yaylı, Kare, Çentikli, eğimli ) küçük, büyük metal pres baskı parçaların imalatına adanmış uzun bir geçmişi olan, şu anda Türkiye’de lider ve Avrupa’da lider olmaya hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Kaliteli lider bir üreticidir.
Türkiye / Kocaeli – Gebze de Liman, Havaalanı ve Avrupa otoyol ağının yakınında kurulmuş bir şirkettir.

Sun Bağlantı Elemanları, metal bağlantı elemanları sektöründe güçlü konumlanması ve otomotiv ve beyaz eşya sektörüne vida, cıvata üreticilerinin Pullar, konik rondelalar, yaylı rondelalar, pres baskı ve talaşlı imalat bağlantı parçaları üretimleri ile ana tedarikçilerinden biridir. Bu pazar segmentinde lider şirketlerden biri olması, deneyim ve teknik bilgi birikimi sayesinde, bağlantı elemanları alanında önemli bir gerçeklik haline gelmiştir. Standartlara göre parça üretimine ek olarak, çizime ve müşteri şartnamesine göre parça üretiminde yıllar boyunca büyük bir deneyime ulaşmıştır. Sun Bağlantı Elemanları; tarafından benimsenen ‘’Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” şirket felsefesi ile, başarının temelini yüksek kaliteli ürünler, sürekli teknolojik yenilik, yüksek güvenilirlik ve müşteri ilişkilerine gösterilen en büyük özendir. Sun Bağlantı Elemanları; ürünleri güvenlik seviyesinde doğru ürün isteyenler için doğru adrestir.

Tüm şirket süreçleri ISO 9001-2015 Kalite sertifikalıdır.

lacthosa-blue-icono-mision
[fancy_heading h1=”0″ title=”Misyonumuz”][/fancy_heading]

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

[fancy_heading h1=”0″ title=”Vizyonumuz”][/fancy_heading]

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Belgelerimiz