Köseler mahallesi 21.Cadde No:24/Z1 PK. 41455
Dilovası/KOCAELİ/TÜRKİYE
Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00
Cumartesi-Pazar Kapalı

Kurumsal Profil

DSC_1799
 • 2012

  HAKKIMIZDA

  Sun Bağlantı Elemanları, 2012 yılında, Özellikle pullar ( Düz, Konik, Yaylı, Kare, Çentikli, eğimli ) küçük, büyük metal pres baskı parçaların imalatına adanmış uzun bir geçmişi
  olan, şu anda Türkiye’de lider ve Avrupa’da lider olmaya hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Kaliteli lider bir üreticidir. Türkiye / Kocaeli - Gebze de Liman, Havaalanı ve Avrupa otoyol
  ağının yakınında kurulmuş bir şirkettir. Sun Bağlantı Elemanları, metal bağlantı elemanları sektöründe güçlü konumlanması ve otomotiv ve beyaz eşya sektörüne vida, cıvata
  üreticilerinin Pullar, konik rondelalar, yaylı rondelalar, pres baskı ve talaşlı imalat bağlantı parçaları üretimleri ile ana tedarikçilerinden biridir. Bu pazar segmentinde lider şirketlerden
  biri olması, deneyim ve teknik bilgi birikimi sayesinde, bağlantı elemanları alanında önemli bir gerçeklik haline gelmiştir. Standartlara göre parça üretimine ek olarak, çizime ve müşteri
  şartnamesine göre parça üretiminde yıllar boyunca büyük bir deneyime ulaşmıştır. Sun Bağlantı Elemanları; tarafından benimsenen ‘’Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur."
  şirket felsefesi ile, başarının temelini yüksek kaliteli ürünler, sürekli teknolojik yenilik, yüksek güvenilirlik ve müşteri ilişkilerine gösterilen en büyük özendir. Sun Bağlantı Elemanları;
  ürünleri güvenlik seviyesinde doğru ürün isteyenler için doğru adrestir. Tüm şirket süreçleri ISO 9001-2015 Kalite sertifikalıdır.

 • 2012

  VİZYONUMUZ

  Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

 • 2012

  MİSYONUMUZ

  Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

 • 2012

  DEĞERLERİMİZ

  SUN Bağlantı Elemanları; tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm alanda tüm paydaşları için güvenirlik ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar.
  SUN Bağlantı Elemanları, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerin tatminini sağlamayı ve global kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
  SUN Bağlantı Elemanları, daima ‘’en iyi’’ olmak, vazgeçilmez hedefimizdir Kalitede, hizmette en iyi olmak ve piyasamızda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen her alanda üstümüze düşen her görevi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
  SUN Bağlantı Elemanlarının, Amacı sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlamak ana ilkemizdir.
  SUN Bağlantı Elemanları, Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde adil kazan ilkesi ile iyi niyet ve anlayışla davranma, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir. Toplumumuz ve dünya için koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.