Köseler mahallesi 21.Cadde No:24/Z1 PK. 41455
Dilovası/KOCAELİ/TÜRKİYE
Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00
Cumartesi-Pazar Kapalı

ÜRETİM PLANLAMASI

SUN Bağlantı Elemanları, Pulların, Rondelaların ve küçük metal parçaların üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

HAMMADE GİRİŞ VEYA STOK PLANLAMASI

SUN Bağlantı Elemanları, Müşterilerimiz için ürün ve ürünlerinin üretim süreçlerinin geliştirmesi ve tüm süreçlerdeki prosesleri doğru uygulama ve planlama ile gerçekleştirir.

KALIP TASARIM VE KESME, DELME TAKIMLARI

SUN Bağlantı Elemanları, Kalıpların tasarımlarını, delici ve damgalama takımlarını alanında deneyimli, konusunda uzmanlaşmış, teknolojiyi takip eden yenilikçi çalışma arkadaşları ile gerçekleştirmektedir.

ÜRETİM

SUN Bağlantı Elemanları, Pres atölyesi bölümünde hammaddelerin (Rulo Bantlar, Levha saclar) giriş kontrol sonucu onaylanmış olarak, vuruş başına birden fazla parça üreterek mekanik preslerde presleme üretimini, CNC talaşlı üretim atölyesi bölümünde hammaddelerin (Yuvarlak Çubuk, Altı Köşe vb.) giriş kontrol sonucu onaylanmış olarak, üretimini gerçekleştirir.

YAĞ ALMA, ÇAPAK ALMA VE PARLATMA

SUN Bağlantı Elemanları, Müşterilerine teslim edilen ürünlerin montajı esnasında kullanıcıya kolaylık ve temizlik sağlaması amacıyla, Antioksidan ürünlerin yağlarından arındırılması, çapaklarının alınması, parlatılması işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

ISIL İŞLEM (SERTLEŞTİRME VE MENEVİŞ)

SUN Bağlantı Elemanları, Yüksek karbonlu çeliklerden yapılmış parçalarının bazılarını, farklı sertliklerde istenen işlemleri birinci sınıf tedarikçilere yaptırmaktadır.

KAPLAMA

SUN Bağlantı Elemanları, Müşterilerinin isteği doğrultusunda standartlarına uygun korozyona dayanıklı kaplamaları, Elektrolit (Zn, ZnNi, ZnFe), Lamel (Geomet, DeltaProtek, Zintek), Sıcak Daldırma Galvaniz, Fosfat, vb. yüzey kaplama işlemlerini birinci sınıf tedarikçilere yaptırmaktadır.

BİTMİŞ ÜRÜN KONTROL ( % 100 )

SUN Bağlantı Elemanları, müşterilerimizin en yüksek kalite ihtiyacını karşılamak için, Pul ve çeşitli ufak parçaların tüm özelliklerini kontrol eden optik ayırma makinelerinde ve büyük parçaları tek tek el ve göz kontrolleri ile yapar, böylece tedarik edilen parçalarda montaj verimliliğini artırmayı gerçekleştirmektedir.

PAKETLEME VE SEVKİYAT

SUN Bağlantı Elemanları, müşterilerimizin isteklerine göre tanımlı ambalajlarda (Barkod etiketli) parçaları paketler ve lojistik süreçlerini takip etmektedir.

Sizin İçin Neler Yapabileceğimiz Hakkında